خرید تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 

قیمت : 56700 تومان

برند : لوح هنر

خرید پستی تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 

قیمت تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 

برای خرید و مشاهده این محصول و محصولات دیگر کلیک نمایید.

تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164

این تابلوی نفیس و ماندگار از صنایع دستی ایرانی با محتوایی ارزشمند از ذکر شریف يَا مَنِ اسْمُهُ دَوَاءٌ وَ ذِكْرُهُ شِفَاءٌ وَ طَاعَتُهُ غِنًى (ای آنکه نام او درمان و یاد او شفا و اطاعت او ثروتمندی است.) فرازی از دعای کمیل و کلام امامان معصوم علیهما سلام به جهت عیادت بیمار و شفای همه بیماران و کسانی که چشم امید به دعای ما دارند. این محصول گزینه خوبی برای تزئین محیط اطرافمان و یا یک کادوی ارزشمند برای عزیزانمان می‌باشد.این تابلو کتیبه تمام نقوش آن برجسته بوده و همه مراحل آن به ویژه رنگ آمیزی آن توسط دست انجام شده و پس از لعابدیده شدن در قابی با حفاظ شیشه قرار می‌گیرد. برای این تابلو جعبه مقوایی مقاوم در حمل و نقل به شکل ساک دستی با طرح‌ سنتی و عنوان گنجینه‌ای از هنر نقش برجسته به صورت چاپ دستی سیلک اسکرین تهیه شده که بدون نیاز به خرید جعبه یا کاغذ کادو می‌توانید بسته‌ای زیبا و جذاب را هدیه دهید.

این تابلوی نفیس و ماندگار از صنایع دستی ایرانی با محتوایی ارزشمند از ذکر شریف يَا مَنِ اسْمُهُ دَوَاءٌ وَ ذِكْرُهُ شِفَاءٌ وَ طَاعَتُهُ غِنًى (ای آنکه نام او درمان و یاد او شفا و اطاعت او ثروتمندی است.) فرازی از دعای کمیل و کلام امامان معصوم علیهما سلام به جهت عیادت بیمار و شفای همه بیماران و کسانی که چشم امید به دعای ما دارند. این محصول گزینه خوبی برای تزئین محیط اطرافمان و یا یک کادوی ارزشمند برای عزیزانمان می‌باشد.این تابلو کتیبه تمام نقوش آن برجسته بوده و همه مراحل آن به ویژه رنگ آمیزی آن توسط دست انجام شده و پس از لعابدیده شدن در قابی با حفاظ شیشه قرار می‌گیرد. برای این تابلو جعبه مقوایی مقاوم در حمل و نقل به شکل ساک دستی با طرح‌ سنتی و عنوان گنجینه‌ای از هنر نقش برجسته به صورت چاپ دستی سیلک اسکرین تهیه شده که بدون نیاز به خرید جعبه یا کاغذ کادو می‌توانید بسته‌ای زیبا و جذاب را هدیه دهید.

تصاویر بیشتر

خرید تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 ارزان , تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 با قیمت ارزان , خرید پستی تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164, خرید تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 با قیمت 56700 ,خرید تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 فقط 56700 ,خرید لوح هنر تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 , kharid online تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 , kharid تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 arzan , qeymat تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 , تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 , تخفیف برای تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 , تخفیف ویژه تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 , تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164 با تخفیف ویژه , خرید ویژه تابلو برجسته لوح هنر طرح یا من اسمه دوا و ذکره شفاء کد 164

اجناس فوق العاده تابلو ,برجسته ,هنر ,لوح ,کد ,ذکره ,لوح هنر ,دوا و ,اسمه دوا ,و ذکره ,ذکره شفاء ,خرید تابلو برجسته ,جعبه مقوایی مقاوم ,کادو می‌توانید بسته‌ای ,ویژه تابلو برجستهمنبع

ست رومیزی ترمه سپهر یاس مدل بته جقه طلایی فیروزه ای کد 10 مجموعه سه عددی

پارچه مبلی بایا مدل اوج کد B168-6

قهوه جوش مسی مدل G-206

سنگ آب و گلدان فیروزه کوب مدل 369419 مجموعه سه عددی

نمکدان چوبی کد 00-01 مجموعه دو عددی

پارچه مبلی بایا مدل اسپرت ملانژ B424-45

پارچه ملحفه طرح ستاره کد 3

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

xxixx خرید اینترنتی ست بافت دونفره مانتو لباس پیراهن زنانه دخترانه فشن ارزان قیمت 2021 فروشگاه اینترنتی قطعات دامپتراک HD785 نیازمندیهای صنعت ساختمان تخفیف دونی قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس فیلم , سریال , اهنگ , خبر اخبار سایت بلگ بیست آرایشی Arashparniani2